Joensuun Huoneistokauppa Oy:n myyntitiimi !

Soita tai lähetä sähköposti

 

 

Jarmo Hyttinen
toimitusjohtaja, LKV
040 5411 568

jarmo.hyttinen@huoneistokauppa.fi
 

Petri Nieminen LKV
myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä
040 837 5508

petri.nieminen@huoneistokauppa.fi

Jarmo Ryhänen LKV
kiinteistönvälittäjä
050 4955 139

jarmo.ryhanen@huoneistokauppa.fi

Jukka Saari LKV
kiinteistönvälittäjä
040 547 9088

jukka.saari@huoneistokauppa.fi

Kari Oikarinen LKV
kiinteistönvälittäjä
0500 674 150

kari.oikarinen@huoneistokauppa.fi

Kylli Kuosmanen
myyntineuvottelija
p. 0400 168 828

kylli.kuosmanen@huoneistokauppa.fi

Martti Liimatta myyntineuvottelija p. 050 500 5552

martti.liimatta@huoneistokauppa.fi

Arviointipyyntö

Onko asuntonne myynti ajankohtainen? Pyydä ilmainen asuntosi arviointi.
Käyntimme on veloitukseton eikä se velvoita tai sido mihinkään sopimuksiin.

Tästä

Ostotarjous

Tee ostotarjous. Olemme sinuun yhteydessä.

Tästä

Kodin etsintäpalvelu

Asunnon etsintäpalvelumme avulla etsimme sinulle toiveittesi mukaisen asunnon tarjonnastamme tai ns. hiljaisesta myynnistä.

Tästä

Henkilöstö

Henkilöstömme ja yhteystiedot.

Täältä

Yritys

Joensuun Huoneistokauppa Oy on perustettu vuonna 2009. Joensuun Huoneistokauppa on laillistettu kiinteistönvälittäjä.

tutustu

Vuokravälityspalvelu

Vuokravälityspalvelumme auttaa sinua löytämään luotettavan vuokralaisen asuntoosi.

Tästä

Hinnasto

Tutustu hinnastoomme

tästä

Tiedotteet

  • LKV-tutkinnon suorittaneet...
  • Yrityksessämme myös vuokra-asuntopalvelu, katso lisää...
  • Yrityksemme tietoturvatiedote

Lue